bg_bottom_v2
Zpět

O projektu

Společnost AIM společně s Rádiem Impuls připravila pro posluchače Rádia Impuls speciální nabídku internetu na doma a internetové televize Kuki. Internetové připojení je dostupné úplně každému, a to na optické síti AIM nebo v síti CETIN, která pokrývá více než 98 % území České republiky.

 

Cílem projektu je především informovat obyvatele České republiky o možnostech kvalitního internetového připojení v místě jejich bydliště. Snahou je vyvrátit myšlenku, že rychlé internetové připojení je pouze pro obyvatele větších měst. V rámci projektu Zrychlujeme Česko, za kterou stojí Česká telekomunikační infrastruktura (CETIN), dochází po celé České republice ke zrychlování internetových přípojek, a to i v menších obcích a na vesnicích. Kvalitní internet je tak dostupný opravdu pro každého. A také právě díky spolupráci s CETIN jsme vytvořili tuto zvýhodněnou nabídku internetových tarifů.

 

Zároveň v důsledku blížící se digitalizace a přechodu na televizní standard DVB-T2 přicházíme s řešením v podobě internetové televize Kuki, s níž si divák nebude muset pořizovat nová zařízení pro příjem signálu a navíc získá všechny výhody tzv. internetové televize, jako jsou zpětné zhlednutí, nahrávání, pozastavení programu, spuštění od začátku a mnoho dalších.

Kdo je to Terminátor

Terminátor je speciální ukončení sítě, tj. jedná se o zařízení, díky kterému se jednoduše připojíte k ULTRA HD síti nové generace

 

Díky Terminátory máte možnost využít až 2x rychlejší internetové připojení v místech, kde je technicky dostupný tzv. bonding. Bonding zapříčíní to, že až na 79 % celé České republiky, tedy i v místech, kde do teď byla rychlost internetového připojení velmi nízká, budou dostupné internetové tarify s rychlostí až 50 Mbps nebo lepší. 

 

Terminátor je navíc velmi chytré zařízení, které samo vyhodnotí, když má problém. To znamená, že jakmile zjistí, že něco není, jak by mělo být, informuje o tom na dálku technickou podporu. Ta následně vyhodnotí stav problému a začne jej řešit. Uživatel tak možná ani nepozná, že je s jeho připojením něco v nepořádku, protože problém byl již vyřešen. 

 

 

Partneři projektu

Obchodní značka AIM společnosti Planet A, a.s. je český poskytovatel internetového připojení, který působí na trhu již 10 let. Zaměřuje se zejména na poskytování internetu a televize po optické síti. V současné době využívá služeb AIM více než 50 tisíc zákazníků. V loňském roce AIM rozšířila poskytování vlastního internetového připojení na území celé České republiky. Společnost neustále pracuje na rozšiřování vlastní infrastruktury a pokrývání dalšího území technologií optických vláken. Součástí služeb AIM je poradenství a pružný zákaznický servis. V roce 2014 spustila AIM společně s brněnskou společností Smart Comp a.s. internetovou televizi KUKI, která má v nabídce více než 100 televizních kanálů s možnostmi zpětného přehrávání a dalšími chytrými funkcemi. Generálním ředitelem společnosti je Martin Havrda.

Je už mnoho let nejposlouchanějším rádiem v českém éteru. Rádio, které věří, že optimistický pohled na svět přináší pozitivní výsledky a zlepšuje náladu v celé společnosti. Je tady, aby všechny Čechy nakazilo chutí do života a naučilo je dívat se na svět optimistisky. Úsměv a dobrou náladu chce přinášet nejen řidičům na silnicích, maminkám, které vypravují děti do školy, strachujícím se pacientům v čekárnách nebo čekajícím ve fronách na úřadech. Zkrátka Rádio Impuls je slyšet všude! Rádo hraje česky, zprávy a dopravní informace přínáší dřív než ostatní.  Jeho cílem je informovat a bavit inteligentním, aktuálním, nápaditým a živým způsobem, být příjemným a interaktivním partnerem.

Česká telekomunikační infrastruktura a.s. (zkráceně CETIN) spravuje a provozuje největší datovou a komunikační síť pokrývající celé území České republiky. Zajišťuje také mezinárodní služby, a to jak pro domácí, tak i pro zahraniční poskytovatele služeb. Své služby nabízí především různým telekomunikačním operátorům, kteří s jejich pomocí zajišťují služby pro koncové zákazníky.