bg_bottom_v2
Zpět

O projektu

Společnost AIM společně s Rádiem Impuls připravila pro posluchače Rádia Impuls speciální nabídku internetu na doma a internetové televize Kuki za skvělé ceny. stabilní internet máte nyní na dosah i vy, a to na optické síti AIM nebo v síti CETIN, která pokrývá více než 98 % území České republiky.

 

Naším cílem je informovat obyvatele České republiky o možnostech kvalitního internetového připojení v místě jejich bydliště. Chceme vyvrátit myšlenku, že rychlé připojení k internetu je dostupné pouze pro obyvatele větších měst. V rámci projektu Zrychlujeme Česko, za kterou stojí Česká telekomunikační infrastruktura (CETIN), dochází po celé České republice ke zrychlování internetových přípojek i v menších obcích a na vesnicích. Kvalitní internet je tak dostupný opravdu pro každého. Díky spolupráci s CETIN máte příležitost vybírat ze zvýhodněné nabídky internetových tarifů.

 

Řešením blížící se digitalizace a přechodu na televizní standard DVB-T2 je internetová televize Kuki, s níž nemusíte pořizovat nová zařízení pro příjem signálu. Navíc získáte všechny výhody tzv. internetové televize od zpětného zhlédnutí přes nahrávání, pozastavení programu až po spuštění od začátku.

O soutěži

Společnost AIM a Rádio Impuls si pro své posluchače připravily dlouhodobou soutěž o internetové služby zdarma. Každý všední den mezi 15. a 18. hodinou budeme na Rádiu Impuls v odpoledním vysílání Fanda a jeho česká banda hrát o jedno internetové připojení či televizní službu na rok zdarma. To znamená, že za rok rozdáme minimálně 250 skvělých služeb.

 

Co proto bude potřeba udělat?

Poslouchat Rádio Impuls, vyřešit zadání soutěže a napsat do studia.

Partneři projektu

Obchodní značka AIM společnosti Planet A, a.s. je český poskytovatel internetového připojení, který působí na trhu již 10 let. Zaměřuje se zejména na poskytování internetu a televize po optické síti. V současné době využívá služeb AIM více než 50 tisíc zákazníků. V loňském roce AIM rozšířila poskytování vlastního internetového připojení na území celé České republiky. Společnost neustále pracuje na rozšiřování vlastní infrastruktury a pokrývání dalšího území technologií optických vláken. Součástí služeb AIM je poradenství a pružný zákaznický servis. V roce 2014 spustila AIM společně s brněnskou společností Smart Comp a.s. internetovou televizi KUKI, která má v nabídce více než 100 televizních kanálů s možnostmi zpětného přehrávání a dalšími chytrými funkcemi. Generálním ředitelem společnosti je Martin Havrda.

Je už mnoho let nejposlouchanějším rádiem v českém éteru. Rádio, které věří, že optimistický pohled na svět přináší pozitivní výsledky a zlepšuje náladu v celé společnosti. Je tady, aby všechny Čechy nakazilo chutí do života a naučilo je dívat se na svět optimistisky. Úsměv a dobrou náladu chce přinášet nejen řidičům na silnicích, maminkám, které vypravují děti do školy, strachujícím se pacientům v čekárnách nebo čekajícím ve fronách na úřadech. Zkrátka Rádio Impuls je slyšet všude! Rádo hraje česky, zprávy a dopravní informace přínáší dřív než ostatní.  Jeho cílem je informovat a bavit inteligentním, aktuálním, nápaditým a živým způsobem, být příjemným a interaktivním partnerem.

Česká telekomunikační infrastruktura a.s. (zkráceně CETIN) spravuje a provozuje největší datovou a komunikační síť pokrývající celé území České republiky. Zajišťuje také mezinárodní služby, a to jak pro domácí, tak i pro zahraniční poskytovatele služeb. Své služby nabízí především různým telekomunikačním operátorům, kteří s jejich pomocí zajišťují služby pro koncové zákazníky.